
Goed nieuws voor de Jam-Sessies in Oosterhout.
Gezien de huidige stand van zaken omtrent de problematiek rondom het Stadscafé in Oosterhout hebben we al 2 jams moeten afzeggen. Die van December en van Januari.
De buurman van het Stadscafé maakt onze gastheren het leven zo zuur dat deze haast niet meer op een normale manier hun café kunnen runnen.
Voor ons houd dat dus in dat we voorlopig er niet terecht kunnen voor de jamsessies
We blijven Peter en Han natuurlijk steunen in hun strijd tegen deze onrechtvaardigheid, immers als je naast een café gaat wonen moet je toch weten dat daar ook muziek bijhoort.
Zodra de lucht geklaard is voor Peter en Han zullen we natuurlijk weer terugkeren op onze vertrouwde stek.
Het goede nieuws is: 't Vermaeck in Rijen is bereid gevonden om de jams daar te ontvangen in de waanzinnig gave spiegelzaal.
Zodra de data bekend zijn worden deze bekend gemaakt.
Voorlopig staat de volgende sessie op de agenda op onze locatie in Vlaardingen.
BLUES-JAMSESSIE
Datum: | zondag 06 februari 2011 vanaf 15.00 uur Tot 19.00 uur |
Podium: | Muziekcafé de Kroon Hoogstraat 21 3131 BL Vlaardingen tel.010-434 20 25 |
Website: | http://jam.phantasy-art.nl |
Info: | ZONDAG 6 FEBRUARI 2011: BLUES-JAMSESSIE
Met de komst van de nieuwe uitbater, HANS VAN DER STER, wordt Café de Kroon te Vlaardingen MUZIEKCAFÉ DE KROON, en met ingang van de maand november 2010 op de zondagmiddag BLUESCAFÉ. Vanaf 15.00 uur tot ongeveer 19.00 uur komen er live bluesbands en (solo)artiesten optreden.
Eenmaal in de maand wordt er, op de eerste zondag van de maand, een BLUES-JAMSESSIE georganiseerd (naar Brabants voorbeeld) onder leiding van René Frik en Ad Dijkers, beide zijn in Oosterhout, de drijvende kracht achter de succesvolle Blues-Jamsessies aldaar. De sessies zijn AKOESTISCH/SEMI AKOESTISCH (licht versterkt), zelf je instrumenten meenemen, geluidsinstallatie is aanwezig. Muzikanten die willen deelnemen kunnen zich aanmelden: René Frik: e-mail:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
De eerstvolgende BLUES-JAMSESSIE wordt gehouden op zondag 6 Februari 2011 aanvang: 15.00 uur |
Reacties
Gepost op
26-01-2011 23:39Door
René ReimerIs er al een girorekening geopend om die boete van €10.000 mee te kunnen betalen?
Zo ja, dan stort ik gelijk een geeltje!
Gepost op
27-01-2011 12:04Door
nagchampaDat is heel nobel van je René maar zo langer er niets aan de problematiek gedaan word is het dwijlen met de kraan open. In een kroeg hoort live muziek. Dat weet je als je naast een café gaat wonen. Het café bestaat al zo'n 150 jaar. Dus buurman loop niet te zeiken. Han en Peter sterkte tegen deze onrechtvaardigh eid
Gepost op
27-01-2011 12:24Door
OutsiderDit is niet de eerste en waarschijnlijk ook niet de laatste horecaonderneme r die om deze reden wordt gedwongen te stoppen in Oosterhout.
RSS lijst voor reacties op dit bericht